Кератинування (бразильське випрямлення волосся)

Кератинове випрямлення волосся — це спеціальна процедура, яка призначена для ефективного розгладження і вирівнювання неслухняних локонів. Кератинове випрямлення дозволяє відновити структуру волосся, зробити його гладким, шовковистим і блискучим. Як впливає процедура Кератинування? Майже на 80% волосся складається з білка кератину. В результаті систематичного негативного впливу внутрішніх і зовнішніх факторів частина кератину втрачається. Волосся довжиною більше ніж 25 сантиметрів не мають можливості самостійного заповнення нестачі білка, що робить їх сухими, тонкими, ламкими й тьмяними.

При проведенні процедури кератинового випрямлення застосовуються спеціальні засоби, що містять нано-молекули кератину, які легко проникають в структуру волосся, заповнюючи всі мікротріщини і порожнечі. Таким чином кератинове випрямлення волосся сприяє їх швидкому оздоровленню і відновленню. Волосся після процедури кератинового випрямлення стає гладким, блискучим, красивим і еластичним, не в’ється і не ламається.

Бразильське кератинове випрямлення (кератинування) — це процедура, після проведення якої жінка стає володаркою гладкої та доглянутої зачіски. Професійне дотримання правил проведення цієї процедури додасть здоров’я вашим локонам.

Існує дуже багато виробників косметики для кератинового випрямлення волосся, але Brazilian Blowout в цей час є світовим лідером в цій області.

Основний компонент засобу, що безпосередньо впливає на здоров’я вашого волосся, є рідкий кератин. Завдяки проникненню в порожнечі волоса, заповнюючи їх під впливом температури, перетворюючись в захисний шар, дає ефект глянцевих і слухняних локонів. Лусочки волосся після процедури щільно запечатані, це зменшує тертя один з одним, що надалі не дає їм сплутуватися.

Препарат Brazilian Blowout має накопичувальний ефект, тобто кожна наступна процедура збільшить термін дії попередньої. Після проведення процедури вам більше не доведеться витрачати багато часу на укладку і використовувати велику кількість засобів для укладки.

Переваги кератинового випрямлення волосся Brazilian Blowout-

безпека, до складу не входять елементи, що викликають роздратування, алергію.

  • Тривалість збереження результату — ефект від кератинування до 4 місяців. Не вимагає додаткового догляду відразу після процедури – волосся можна мити та укладати, збирати у хвіст. Універсальність. Склад Brazilian Blowout підходить як для відновлення тонкого, фарбованого волосся, так і для власниць кучериків, які бажають випрямити неслухняні локони.